czwartek, 6 września 2018

Dolce & Gabbana Dolce Garden

Hej!    Będąc w pobliżu perfumerii zawsze wstępuję aby poznać nieznane mi jeszcze nowe kompozycje zapachowe. Wybieram jeden z nich i spryskuję się aby poznać ja zachowuje się na moim ciele i czy dla mnie pasuje.
    Jakiś czas temu zauważyłam nowość od Dolce & Gabbana - Dolce Garden. Niewątpliwie przyciągnął moją uwagę słodki flakonik więc sięgnęłam po niego i od razu go poczułam jego woń - zakochałam się. Perfumy dla mnie idealne!

Górne nuty:
mandarynka, magnolia, neroli

Środkowe nuty:
ylang-ylang, kokos, plumeria

Dolne nuty:
drzewo sandałowe, absolut z wanilii, mleko migdałowe


    Najsilniej wyczuwam w nich zdecydowanie kokos oraz mleko migdałowe. Całość daje niesamowicie ciepły, słodko-mleczy zapach. Jest przepiękny. Po spryskaniu się pierwszy raz w perfumerii przez kolejne kilka godzin czułam jak unosi się nade mną i nie mogłam wyjść z zachwytu. To jest mój zapach! 
    Podczas kolejnych zakupów od razu wzięłam flakonik dla siebie o pojemności 50ml za które zapłaciłam 375zł w perfumerii Sephora. Zapach z przyjemnością będzie się ze mną nosił całą jesień i z pewnością do niego wrócę. 
    Już teraz zaliczam te perfumy do swoich ulubionych perfum, z resztą już nie pierwsze od Dolce Gabbana! Lubicie perfumy Dolce & Gabbana?
Znacie już Dolce Garden? 7 komentarzy:

 1. Cudowny flakonik, widze też swoje ulubione nuty zapachowe, chętnie powącham przy okazji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój nos i moja głowa nie lubią markowych zapachów, ale ten kokos... <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Flakonik zwróciłby i moją uwagę :D Jest piękny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny flakon i piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już czuję ten zapach... No i flakonik megaaa <3

  OdpowiedzUsuń